Urząd Miiejski Pniewy

Taka jest dzieciaków wola, Polacy, strzelcie gola!

XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 aktualnie odbywają się w Katarze. Jest to pierwszy taki turniej mistrzostw świata, który odbywa się na Bliskim Wschodzie i pierwszy w kraju islamskim. To pierwszy mundial, który rozgrywa się jesienią, ale również ostatni, w którym biorą udział 32 drużyny. Na następnych mistrzostwach w 2026 roku liczba drużyn zostanie powiększona do 48 reprezentacji. I właśnie podczas tak wyjątkowego mundialu cztery grupy z Przedszkola „Miś” w Pniewach postanowiły mocniej kibicować niż zwykle. Grupa „Misie”, „Sarenki”, „Motyle” oraz „Bratki” wzięła udział w akcji „Bliżejprzedszkolna strefa kibica”, okazując wspólnie wsparcie dla naszej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze, nagrywając teledysk do stworzonej na potrzeby akcji piosenki „Mistrzostwa Świata w Katarze”.


Celem projektu było rozbudzanie zainteresowania sportem, promowanie zdrowego stylu życia, zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu, stwarzanie okazji do kreatywnej zabawy również z udziałem Rodziców oraz udzielenie wsparcia reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas mistrzostw świata.

Udział w akcji dał wszystkim mnóstwo zabawy, a stroje i rekwizyty w barwach biało-czerwonych pomogły przenieść się na prawdziwy stadion piłkarski, gdzie czuć atmosferę tego wspaniałego sportowego święta.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia naszego teledysku. 

Dziękujemy Rodzicom za włączenie się w akcję. Za przygotowanie stroi, rekwizytów oraz kibicowanie. 

Wspólnie okażmy jak największe wsparcie naszej drużynie!

<<<KLIKNIJ NA ZDJĘCIE>>>

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności