Rajd Niepodległości
Koło Turystyki Rodzinnej „ORŁY” z Nojewa uczestniczyło 19 listopada 2022r. w XXVI Rajdzie Niepodległości z metą w Bytyniu. Trzy pokolenia – wolność jest w nas- dziadkowie ją przekazują swoim wnukom. Przedstawiciele koła uczestniczyli także w dniach 19-20.11.2022r. w XVII Szkoleniowym Spotkaniu Przedstawicieli Oddziałów PTTK Województwa Wielkopolskiego w Sierakowie.
Prezes Koła: Luiza Krzemieniewska


