XXVII Konkurs Recytatorski im. Jana Brzechwy
18 maja odbył się XXVII Konkurs Recytatorski im. Jana Brzechwy, w którym wzięli udział uczniowie i uczennice szkół podstawowych w Pniewach, Nojewie i Chełmnie. Występy oceniali: p. Irena Kamińska, p. Daria Paroń i p. Szymon Krawczyk.
Oto laureatki konkursu:
Klasy I-IV
I miejsce – Yuliia Andruszko (SP Pniewy)
II miejsce – Aniela Jandy (SP Chełmno)
III miejsce – Julia Siąkowska (SP Pniewy)
Wyróżnienie – Hanna Włodarczyk (SP Nojewo)
Klasy V-VIII
I miejsce – Nadia Grabowska (SP Pniewy)
II miejsce – Hanna Keller (SP Pniewy)
III miejsce – Hanna Roszkiewicz (SP Nojewo)
Wyróżnienie –Antonina Bartkowiak (SP Chełmno)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i uczestniczkom.
Do zobaczenia za rok!
Biblioteka Publiczna MiG Centrum Kultury Pniewy
.jpg)
.jpg)
.jpg)
