Urząd Miiejski Pniewy

Z najlepszymi życzeniami dla pracowników socjalnych

21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji dzisiaj pniewskim pracownikom socjalnym najlepsze życzenia osobiście złożył burmistrz Jarosław Przewoźny. Dziękował za trudną, odpowiedzialną i wymagającą pracę. W podzięce wręczył Środowiskowemu Domu Samopomocy „Jawor”, Centrum Integracji Społecznej „Ostoja”, Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz Spółdzielni Socjalnej Horyzont słodki upominek.

Galeria zdjęć

Z najlepszymi życzeniami dla pracowników socjalnych 6 Z najlepszymi życzeniami dla pracowników socjalnych 5 Z najlepszymi życzeniami dla pracowników socjalnych 4 Z najlepszymi życzeniami dla pracowników socjalnych 3 Z najlepszymi życzeniami dla pracowników socjalnych 2 Z najlepszymi życzeniami dla pracowników socjalnych 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności