Z najlepszymi życzeniami dla pracowników socjalnych
21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji dzisiaj pniewskim pracownikom socjalnym najlepsze życzenia osobiście złożył burmistrz Jarosław Przewoźny. Dziękował za trudną, odpowiedzialną i wymagającą pracę. W podzięce wręczył Środowiskowemu Domu Samopomocy „Jawor”, Centrum Integracji Społecznej „Ostoja”, Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz Spółdzielni Socjalnej Horyzont słodki upominek.

