Dzień Pracownika Socjalnego

Wszystkim Koleżankom i Kolegom - Pracownikom pomocy społecznej pragnę złożyć życzenia i słowa uznania za codzienną pracę na rzecz drugiego człowieka, za troskę, życzliwość i wrażliwość. Życzę Państwu wytrwałości w przezwyciężaniu wszelkich trudów, niesłabnącego entuzjazmu, satysfakcji z wypełnianej misji i poczucia spełnienia. Niech każdy dzień przynosi Państwu satysfakcję osobistą i zawodową.
Z wyrazami szacunku
Renata Kończak
Kierownik ŚDS "Jawor" w Pniewach




.png)