Zakończenie sezonu morsowania 2022/2023
Nawet brzydka i deszczowa pogoda nie przeszkodzi w tym aby PKM Bractwo Morsów zakończyło sezon morsowania 22/23, jak widać pogoda nam nie straszna, było ognisko, ciepła atmosfera, nie zabrakło też dobrych humorów. Aczykolwiek z żelem żegnamy się z sezonem morsowania, ale i po za tym sezonem jesteśmy aktywni, więc będziemy się spotykać na różnych wyjazdach letnich, spływach kajakowych itp. więc na pewno będzie o nas słychać. Ale mimo wszystko, już mamy jakieś plany, i myśli na kolejny sezon naszych morsowych przygód.
Więc dziękujemy wszystkim którzy byli z nami w tym sezonie, pomagali nam i angażowali się w organizowaniu w nie jednym przez nas wydarzeniu.
Dziękujemy że jesteście z nami .
DO ZOBACZENIA!
