Spokojnych Świąt- Христос Воскрес!
Z okazji Świąt Wielkanocnych, wszystkim wiernym Kościoła prawosławnego, greckokatolickiego oraz innych Kościołów wschodnich, którzy zamieszkują Gminę Pniewy, życzymy zdrowia, pokoju i spokoju. Niech Święto Zmartwychwstania Pańskiego da Wam wiarę, siłę i nadzieję w lepsze jutro. Христос Воскрес!

