Drzwi otwarte u Strażaków
W dniu dzisiejszym odbyły się Drzwi Otwarte u Przyjaciół Strażaków. Na gości, szczególnie tych najmłodszych, czekało mnóstwo atrakcji! Strażacy prezentowali swój sprzęt i wyposażenie wozów, zachęcali również do udziału w krótkim szkoleniu z pierwszej pomocy.
Chętni mogli chwycić za sikawkę i sprawdzić swoją celność. Podziwiać można było także pokazy gaśnicze i ratownicze. Zabawa była fantastyczna!
