VI edycja "Wyścig przez Wieki"
W niedzielne popołudnie w Zajączkowie odbył się VI Festyn „Wyścig przez wieki” zorganizowany przez: Stowarzyszenie Miłośników Koni i Sportów Konnych LUZAK, Stowarzyszenie Miłośników Zabytkowej Motoryzacji „Pasjonat” oraz Stowarzyszenie Rowerzystów Odjechani Team. Organizatorzy zapewnili doskonałą, emocjonującą rozrywkę i wiele atrakcji. O godzinie 15-ej odbył się „Wyścig przez wieki” o Puchar Burmistrza Gminy Pniewy.
Na specjalnie przygotowanej trasie rywalizowały zespoły złożone z biegacza, jeźdźca, powożącego zaprzęgiem konnym, rowerzysty, motocyklisty, kierowcy samochodu i traktorzysty ! Dla najlepszych drużyn puchary wręczył zastępca burmistrza Józef Ćwiertnia oraz Prezes Pniewskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Romana Kozub.



.png)