Pamiętamy...
17 września 1939 r. Związek Sowiecki zbrojnie zaatakował Polskę.
W tym dniu Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny i Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Krzysztof Matuszak, w samo południe złożyli okolicznościową wiązankę i zapalili znicz pod pomnikiem Bohaterów o Wolność.







.png)