Urząd Miiejski Pniewy

Lubuska Szosa 2025

Ostatni weekend lipca był doskonałą okazją do sprawdzenia się dla naszych Odjechanych Ultrasów. Marta Kulisz i Tomek Puk wzięli udział w Lubuskiej Szosie na dystansie 500 kilometrów. Malowniczo położone drogi otoczone zapierającymi dech w piersiach krajobrazami w jednym z najpiękniejszych województw Polski były areną zmagań dla ponad 300 zawodników z całego kraju. Jak mówią "nasi" - bardzo ciekawa trasa z wymagającą, dającą w kość końcówką. Oboje zmieścili się w czasie 24 godzin przejazdu zaliczając poprawnie wszystkie 4 punkty kontrolne po drodze. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza legendarna już determinacja Marty, która nie zrezygnowała z jazdy pomimo poważnej kraksy na 65. kilometrze przejazdu. Gratulujemy obojgu kolejnego niesamowitego wyczynu.

Lubuska Szosa 2025

Galeria zdjęć

Lubuska Szosa 2025 (1) Lubuska Szosa 2025 (2) Lubuska Szosa 2025 (3) Lubuska Szosa 2025 (4) Lubuska Szosa 2025 (5) Lubuska Szosa 2025 (6) Lubuska Szosa 2025 (7) Lubuska Szosa 2025 (8) Lubuska Szosa 2025 (9) Lubuska Szosa 2025 (10) Lubuska Szosa 2025 (11)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności