"Wakacji w bibliotece" ciąg dalszy!
Kontynuujemy wakacyjny cykl spotkań i warsztatów w bibliotece. Za nami spotkanie z planszówkami, gry i zabawy dla starszych i młodszych, tworzenie kul do kąpieli czy zajęcia języka angielskiego. Staramy się, by nasze warsztaty trafiły do dzieci i młodzieży w różnym wieku. Do zobaczenia w bibliotece!
.jpg)



.png)