Poranek na słodko - Szamotuły
Naszą wakacyjną tradycją stał się już wyjazdowy poranek na słodko w Szamotułach. Na zaproszenie Damiana Majerowicza co roku wyruszamy ze stolicy powiatu, by latem poznawać jej okolice.
Tym razem na tapet wzięliśmy przede wszystkim gminy Ostroróg i Obrzycko. Damian wraz z dwójką szamotulan – Martą i Mateuszem – poprowadzili nas kilometrami zupełnie nowych dla nas tras. Szczególnie do gustu przypadły nam okolice wzdłuż Warty oraz będący niegdyś młyńską osadą Ruks Młyn.
Sześćdziesięciokilometrową przejażdżkę zakończyliśmy, uzupełniając kalorie podczas wspólnego obiadu. Dziękujemy naszym przyjaciołom za wspólnie spędzony dzień, a wszystkich obserwujących zapraszamy na kolejne Odjechane wyprawy!
.jpg)



.png)