Msza za Ojczyznę
W niedzielę, 11 listopada o godzinie 10.45 w kościele św. Wawrzyńca w Pniewach Chór Lira rozpoczął swym koncertem obchody związane z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Następnie odbyła się msza święta, która poprowadził proboszcz parafii Wojciech Słomiński. W uroczystości udział wzięli Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Józef Ćwiertnia, Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Krzysztof Matuszak wraz z Radnymi, dyrektorzy szkół oraz jednostek organizacyjnych, poczty sztandarowe, licznie zgromadzeni mieszkańcy Pniew.
