Urząd Miiejski Pniewy

Spotkanie wigilijne w sołectwie Dębina- Buszewo- Szymanowo

Dnia 15.12,2023 r. w sołectwie Dębina-Buszewko -Szymanowo odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane przez Panią Sołtys Wioletę Kiedę. Swoją obecnością zaszczycił mieszkańców Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Józef Ćwiertnia oraz Radny Rady Miejskiej Pniewy Jacek Piechocki. Goście zostali poczęstowani kapustką z grzybami, barszczem, pasztecikami oraz słodkościami. A najmłodszych ze słodkim upominkiem odwiedził Gwiazdor. Wieczór upłynął w miłym świątecznym klimacie.

Świąteczne spotkanie

Galeria zdjęć

świąteczne spotkanie w sołectwie Dębina,Buszewo, Szymanowo1 świąteczne spotkanie w sołectwie Dębina,Buszewo, Szymanowo2 świąteczne spotkanie w sołectwie Dębina,Buszewo, Szymanowo3 świąteczne spotkanie w sołectwie Dębina,Buszewo, Szymanowo4 świąteczne spotkanie w sołectwie Dębina,Buszewo, Szymanowo5 świąteczne spotkanie w sołectwie Dębina,Buszewo, Szymanowo6 świąteczne spotkanie w sołectwie Dębina,Buszewo, Szymanowo7 świąteczne spotkanie w sołectwie Dębina,Buszewo, Szymanowo8 świąteczne spotkanie w sołectwie Dębina,Buszewo, Szymanowo9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności