Gwiazdka w Sali Wiejskiej w Rudce
16 grudnia najmłodsi mieszkańcy Rudki wraz ze swoimi rodzinami uczestniczyli w spotkaniu gwiazdkowym zorganizowanym przez Sołtysa p. Zbigniewa Gładysza wraz z Radą Sołecką.
Dzieci brały chętnie udział w dekorowaniu pierników, które upiekły mamy. Wszyscy wykonywali ozdoby choinkowe i łańcuchy, które zawisły na pachnącej choince . Pani Karina przeprowadziła krótkie warsztaty plastyczno- techniczne, dzięki którym każde dziecko wykonało piękną gwiazdę. Zabawom towarzyszyły gry i konkursy oraz wspólne odśpiewanie kolęd. Rodzice upiekli pyszne ciasta, ciasteczka i pierniczki. Na koniec dla najmłodszych czekała niespodzianka… pojawił się Gwiazdor, który rozdał dzieciom drobne upominki .




.png)