Świątecznie w Karminie
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Dzisiaj w radosnej atmosferze przy świątecznym stole spotkali się mieszkańcy sołectwa Karmin. Mieszkańcy zasiedli przy stole delektując się rozmową, dzieląc się życzeniami i radosnymi uśmiechami. Obecny na spotkaniu Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny złożył zebranym świąteczne życzenia. Było miło i magicznie.




.png)