Urząd Miiejski Pniewy

Wiktor mistrzem trzech województw

W dniu 24.09 Wiktor Kaczmarek brał udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Tomaszowie Mazowieckim.

Wygranie tego turnieju było naszym celem na ten rok. Udało się. Wiktor został Mistrzem Młodzików trzech województw: mazowieckiego, wielkopolskiego i łódzkiego.

W finale zmierzył się z zeszłorocznym mistrzem Antonim Iwanickim wygrywając 4:0.

Wiktor reprezentował TG SOKÓŁ BRODY i korzystał ze wsparcia finansowego Gminy Pniewy.

Turniej organizowany był pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Bilardowego.

Przed nami Mistrzostwa Polski Młodzików w Kielcach, które odbędą się 9 października.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności