Weekendowe starty klubowiczów Aktywnie w Pniewach
W pięknej słonecznej niedzieli- na różnych startach i metach zjawili się nasi Klubowicze Aktywnie w Pniewach .
- Tomek w Poznaniu na Pomocnej Piątce.
- Krzysiek w Przytocznej na Biegu Tomasza Hopfera, zdobywając również 3 miejsce w kat M3.
- Darek i Monika w Zbąszyniu gdzie wystartował w swoim pierwszym w życiu półmaratonie.
Brawo!!! Przyszły tydzień zapowiada się jeszcze bardziej Aktywnie.


