Wypoczynek nad morzem
Pniewscy Seniorzy w okresie od 20 do 24 września 2022 r. wypoczywali nad morzem Bałtyckim. Pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym „Na Wydmach” w Dziwnowie umożliwił odbudowanie nadszarpniętych pandemią więzi międzyludzkich oraz nawiązywanie przyjaźni. Nadmorski klimat wolny od zanieczyszczeń i alergenów sprzyjał długim spacerom brzegiem morza, co z pewnością przełoży się na wzmocnienie odporności. Słoneczna pogoda zachęcała do odpoczynku i relaksu.
W drodze powrotnej Seniorzy zwiedzili Oceanarium w Międzyzdrojach.






