Urząd Miiejski Pniewy

Wyjazd do Muzeum Powstania Wielkopolskiego

W najbliższą sobotę 22.06. wybieramy się do Poznania do Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Chętnych do udziału w wydarzeniu serdecznie zapraszamy.  Mamy 15 wolnych miejsc w autokarze, co określa maksymalną liczbę uczestników. Zapisy przyjmujemy pod nr telefonu 609027201 wg kolejności zgłoszeń. Koszty transportu i bilety do muzeum opłaca stowarzyszenie. 

Plan wyjazdu:

Godz. 09:00 - ruszamy z przystanku autobusowego w Pniewach,

Godz. 11:00 - zwiedzanie muzeum z przewodnikiem - grupa nr 1,

Godz. 12:00 - zwiedzanie muzeum z przewodnikiem - grupa nr 2,

Godz. 13:00 - posiłek w restauracji Bamberka na Stary Rynku,

Godz. 15:00 - powrót do Pniew.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Odjechani-Team PL

plakat

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności