Urząd Miiejski Pniewy

IV Biała Sobota za nami!

Dziś w Pniewach odbyła się IV Biała Sobota – wydarzenie promujące profilaktykę zdrowotną i dbanie o zdrowie mieszkańców. W godzinach od 10:00 do 14:00 przy ul. Dworcowej 26 można było skorzystać z wielu bezpłatnych badań oraz konsultacji specjalistycznych.

Mieszkańcy mieli możliwość wykonania m.in. RTG klatki piersiowej, badań poziomu cukru i cholesterolu, badań słuchu i wzroku, nauka samobadania piersi a także konsultacji dietetycznych i fizjoterapeutycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również badania dermatoskopowe znamion oraz USG.

Podczas wydarzenia nie zabrakło także atrakcji edukacyjnych. Druhowie z OSP Pniewy prezentowali zasady udzielania pierwszej pomocy, a dla najmłodszych przygotowano dmuchańce.

W wydarzeniu uczestniczył również burmistrz Jarosław Szurka, który zachęcał mieszkańców do regularnych badań profilaktycznych i troski o własne zdrowie.

IV Biała Sobota była nie tylko okazją do wykonania ważnych badań, ale także do zwiększania świadomości zdrowotnej i przypomnienia, jak istotna jest profilaktyka.

Biała Sobota

Galeria zdjęć

Biała Sobota01 Biała Sobota02 Biała Sobota03 Biała Sobota04 Biała Sobota05 Biała Sobota06 Biała Sobota07 Biała Sobota08 Biała Sobota09 Biała Sobota10 Biała Sobota11 Biała Sobota12 Biała Sobota13 Biała Sobota14 Biała Sobota15 Biała Sobota16 Biała Sobota17 Biała Sobota18
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności