III miejsce Gminy Pniewy w II Międzygminnym Amatorskim Turnieju Siatkówki
II Międzygminny Amatorski Turniej Siatkówki już za nami, a emocje po sportowej rywalizacji nadal są ogromne! Nasza drużyna dała z siebie wszystko i wywalczyła fantastyczne III miejsce. Dziękujemy zawodnikom za walkę, zaangażowanie i sportowego ducha, kibicom za niezawodny doping, Burmistrzowi Gminy Pniewy za wsparcie oraz Agnieszce Liszkowskiej-Hała za zaproszenie i świetną organizację turnieju. W rywalizacji udział wzięły drużyny z pięciu gmin:
- Gmina Pniewy,
- Gmina Szamotuły,
- Gmina Duszniki,
- Gmina Nowy Tomyśl,
- Gmina Lwówek.
To była doskonała okazja do integracji, wspólnej zabawy i sportowej rywalizacji! Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już dziś czekamy na kolejną edycję! Do zobaczenia za rok!
.jpg)

