Jesienny wieczór poezji za nami!
Miłośnicy poezji z pewnością nie mogli doczekać się tego spotkania. Dzisiaj w auli Liceum Ogólnokształcącego odbył się pierwszy jesienny wieczór poezji poświęcony twórczości Czesława Miłosza. W pierwszej części wystąpił gość specjalny Lech Dyblik, który bawił publiczność historiami swego życia i grą na gitarze. W drugiej części, w pięknej jesiennej scenerii uczniowie zaprezentowali wiersze. Recytacje zostały nagrodzone wielkimi brawami. Na zakończenie spotkania w imieniu organizatorów przybyłym gościom podziękowała Julka Kapela i zaprosiła do wspólnego zdjęcia. Wszystkim występującym uczniom gratulujemy talentu, pracowitości i odwagi scenicznej, a organizatorom życzymy więcej takich ciekawych pomysłów.



.png)