III turnus półkolonii trwa
W Bursie Szkolnej w Pniewach trwa III turnus półkolonii. Półkolonie organizowane są z myślą o najmłodszych uczniach szkół podstawowych, głównie z klas I- IV. Podczas turnusu uczestnicy aktywnie spędzają czas. Dzisiaj dzieci odwiedził burmistrz Jarosław Przewoźny życząc im udanych wakacji i przekazując drobny upominek.

