Aktywny weekend Klubowiczów Aktywnie w Pniewach
Za nami kolejny biegowy weekend Klubowiczów Aktywnie w Pniewach. W sobote nasi najmłodsi reprezentanci wraz z rodzicami świetnie się bawili na Aktywnym Dniu Dziecka Biegiem Po Medal w Parku Miejskim w Pniewach. Tego samego dnia, póznym wieczorem Monika i Tomek stanęli na starcie Szamotulskiej Nocnej Piątki. Szybka trasa i sprzyjająca pogoda sprawiły, że mimo późnej godziny zawodnikom biegło się lekko i przyjemnie, łamiąc przy tym swoje życiowe rekordy! A w niedzielę nasze Klubowiczki w składzie Maria, Monika i Patrycja wyruszyły do Grodziska Wielkopolskiego na historyczny XIV Półmaraton Słowaka. Start Biegu zaplanowany był na godzinę 9:00. Każdy startował w wyznaczonej wcześniej strefie startowej. Był to bieg o tyle trudny, że w piekącym słońcu. Jednak nikt z tego powodu nie narzekał, kibice i organizatorzy stanęli na wysokości zadania.Po drodze nasi Klubowicze mijali roześmiane twarze od niemowlaków do seniorów. Na trasie nie zabrakło muzyki, dobrych słów i humorów. O godzinie 12 wszyscy już znajdowali się na mecie, gdzie okrzykom radości, gratulacjom i tańcom nie było końca. Po pysznym poczęstunku pełni optymizmu i motywacji na kolejną edycje ruszyli do domu. Grodzisk! Wracamy za rok i dziękujemy:) Nie możemy nie wspomnieć o naszej Marysi, która kończąc ten bieg zdobyła tym samym Koronę Półmaratonów! Pękamy z dumy!


