„Babki w Dębinie”
Niestety to był już ostatni Odjechany babski czwartek, na szczęście, tylko tych wakacji. Pogoda nas rozpieściła. Przyroda w blasku zachodzącego słońca zachwycała swoim pięknem, dzięki czemu kręcenie wydawało się łatwiejsze. Ciepłych dni będzie coraz mniej, wiec skorzystaliśmy z okazji by wypić kawę w plenerze na pałacowym obejściu.
Podczas dzisiejszej wyprawy mieliśmy ochronę. Nasz peleton strzeżony był przez Lucy, która pilnowała, by nic złego nam się nie stało.
Tylko kończący się dzień nie pozwolił nam poświęcić więcej czasu na zwiedzenie pałacu w Przystankach, ale w sumie to nic straconego, bo jedna z kolejnych wypraw poprowadzi właśnie tam.
Zapraszamy na kolejną wyprawę w najbliższy czwartek.













.png)