Festyn Rodzinny u sióstr
W sobotę u Sióstr Urszulanek odbył się piknik rodzinny. Podczas imprezy nie zabrakło zabaw dla najmłodszych i bajki wykonanej przez rodziców dzieci przedszkolnych.
Wydarzenie skierowane było dla dzieci i ich rodziców. Na tę okazję rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola Sióstr przygotowały bajkę „Calineczka”. Wielkie brawa i radość na twarzach dzieci nagrodziły aktorów. Po przedstawieniu wszyscy udali się do ogrodów przedszkolnych, gdzie na wszystkich czekało wiele atrakcji i smakołyków.



.png)