Drugie spotkanie w stajni w Lubosinku
W sobotę dzieci z naszej gminy mogły być „Znowu Razem z Uśmiechem”. Było to drugie spotkanie w stajni w Lubosinku, gdzie uczestnicy mogli miło spędzić popołudnie w swoim i w koni towarzystwie. Dzieciaki, bo głównie do nich adresowany jest program „Znowu Razem z Uśmiechem”, mogły tym razem, przy wsparciu rodziców, osobiście zająć się czyszczeniem i karmieniem koni. Była praktyka, ale też trochę teorii, która wchodzi do głowy lepiej na żywym przykładzie! Dzieci licznie wzięły udział w grach i zabawie prowadzonej przez animatorkę. Dopełnieniem spotkania był wspólny grill i owocowy deser. Piękna pogoda pozwoliła bardzo miło spędzić razem ten czas. Kolejne spotkanie już za tydzień, tym razem uczestnicy rajdem rowerowym Przystanki-Zajączkowo udadzą się do stajni Zadora.
Spotkanie dofinansowane ze środków Programu Działaj Lokalnie, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Lokalnej Grupy Działania KOLD, zorganizowała OSP w Lubosinie.

