Intensywny weekend koszykarzy "PNIEWIAKA"
Bardzo intensywnie spędzili miniony weekend młodzi koszykarze pniewskiego UKS-u. Skorzystali z zaproszenia klubu Lider Basket Swarzędz i wzięli udział w dwudniowym turnieju organizowanym w Zalasewie. Reprezentacja Pniew składała się z czterech czteroosobowych zespołów. Dwa, składające się ze starszych chłopców rozgrywała swoje mecze w sobotę. Dwa młodsze grały w niedzielę. W ciągu dwóch dni swoje mecze rozegrało ponad trzydzieści zespołów chłopców. Pniewiacy zagrali w sumie siedemnaście meczy !!! ( wygrywając siedem, remisując trzy i przegrywając również siedem). Ideą turnieju była przede wszystkim dobra koszykarska zabawa a unikatowa formuła (3x3 na dwa kosze) zapewniła dzieciom mnóstwo gry i kontaktu z piłką. Nie prowadzono żadnej turniejowej klasyfikacji, natomiast każdy z uczestników został nagrodzony medalem i turniejową koszulką.


