Kolejny weekend na sportowo!
Minął weekend, i był to kolejny weekend na bardzo sportowo, w wykonaniu naszego lokalnego Klubu Biegowo-Sportowego Aktywnie w Pniewach. W niedzielę Marysia, Joanna, Monika i Arkadiusz udali się do Poznania aby zmierzyć się z dystansem 21,0975km na 13 Poznań Półmaraton. Pogoda, atmosfera i super doping niosły naszych biegaczy i przyczyniły się również do pobijania rekordów życiowych . Dzień wcześniej z dystansem tym, w ramach edycji Wirtualnej Poznańskiego Półmaratonu zmierzyła się Ania, pokonując samotnie trasę od Nowego Tomyśla do Lwówka. W sobotę również, Grzegorz, Marcin i Renata, jak co wekeend ruszyli na podbój Korony Polski 2021 tym razem do Pobiedzisk. Finalnie : Marcin wywalczył 1 miejsce w kat.na 5km Grzegorz - 3 miejsce w kat.na 5km Renata - 3 miejsce w kat.10km Także piątkowy wieczór był dla Klubowiczów sportowym, mimo niezbyt dobrych warunków pogodowych, przedstawiciele Aktywnie w Pniewach Monika, Renata, Marzena i Grzegorz wzięli udział w ostatnim już w cyklu Wieczornym Lwie w Lwówku. Po wszystkich etapach, ekipa Aktywni uplasowali się w kat NW : Grzegorz - 1msc Marcin - 2msc Wśród Pań Marzena- 1msc Renata - 2 msc. Jak zwykle gratulujemy! A już w najbliższy weekend to Aktywnie w Pniewach ugości zawodników, na naszych pniewskich Księżych Górach przy okazji 2 EDYCJI ELIMINATORA.




.png)