Kontrole wywozu ścieków!
Szanowni Mieszkańcy !
Straż Miejska Pniewy rozpoczęła kontrole wywozu ścieków z bezodpływowych zbiorników tzw. szamb. Coraz częściej zgłaszają się do nas właściciele posesji z informacją, że wybudowali i korzystają już z przydomowych oczyszczalni ścieków.
W związku z powyższym przypominamy, że po wybudowaniu instalacji przydomowej oczyszczalni należy ten fakt zgłosić w Urzędzie Miejskim w Pniewach.
W celu ułatwienia przeprowadzenia procedury zgłoszenia oczyszczalni zamieszczamy link do strony, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje: https://bip.pniewy.wlkp.pl/zgloszenie-eksploatacji-przydomowej-oczyszczalni-sciekow-o-wydajnosci-do-5-m3d.html
komendant Straży Miejskiej Pniewy
Arkadiusz Wieczorek



.png)