Miejskimi rowerami pojeździmy dłużej
Dobre wiadomości dla rowerzystów. Gmina Pniewy zdecydowała, że tegoroczny sezon Pniewskiego Roweru Miejskiego, który miał się skończyć 31 października, potrwa o dwa tygodnie dłużej. System będzie funkcjonował do 14 listopada.Ciepłe i bezdeszczowe dni zachęcają do korzystania z rowerów. Dlatego też miejskimi jednośladami można będzie pojeździć dłużej.




.png)