Piątek z przytupem – koncerty, taniec i klubowa noc na start Dni Pniew
Długo wyczekiwane Dni Pniew 2025 wystartowały z przytupem! Piątkowy wieczór, 13 czerwca, zgromadził w Parku Miejskim mieszkańców i gości, spragnionych muzyki, tańca i radosnej atmosfery. To był wieczór pełen energii, rodzinnej zabawy i niezapomnianych występów!

Po godzinie 18:00 na scenie pojawiła się dyrektor Joanna Superczyńska i Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka, który uroczyście zainaugurował tegoroczne święto miasta. W kilku słowach powitał wszystkich zebranych i zaprosił do wspólnego świętowania przez cały weekend.

Tuż po otwarciu scenę opanował Zespół TWISTER. Publiczność była zachwycona.

Wieczór muzyczny rozpoczął się o 19:00 występem CUDA WIANKI – zespołu, który zachwycił pozytywną energią. Publiczność śpiewała razem z artystami, tworząc niesamowitą atmosferę wspólnoty.

O 21:00 scenę przejęła Lanberry z zespołem, dając niezapomniany koncert pełen hitów. To był prawdziwy muzyczny show – rytmiczne utwory, charyzmatyczna wokalistka i tłum tańczący pod sceną aż do ostatniego dźwięku.

Na zakończenie dnia, o 23:00, rozpoczęła się HOUSE NIGHT – klubowa impreza pod chmurką. Główną gwiazdą był DJ Gregory, który rozkręcił taneczny parkiet, wspierany przez DJ-ów: Barta, Ianna, Ozy’ego, Tauro i Norima. Bity pulsowały aż do 2:00 w nocy.


