Podpisanie umowy na realizację zadania pn. „Remont infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Łazienkach Miejskich w związku z organizacją Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Triathlonie”
Dziś, 6 czerwca 2025 roku w Łazienkach Miejskich w Pniewach Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka i Elżbieta Bandurowicz Skarbnik Gminy Pniewy podpisali umowę z Samorządem Województwa Wielkopolskiego, reprezentowanym przez Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego – Jacka Bogusławskiego na realizację zadania pn. „Remont infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Łazienkach Miejskich w związku z organizacją Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Triathlonie”.
Wartość zadania wynosi 157.440,00 zł, a wsparcie samorządu wojewódzkiego 126.900,00 zł.
Projekt obejmuje modernizację pomostu pływającego, który został już wykonany, odnowienie sceny oraz profilowanie linii brzegowej.
Gmina Pniewy pozyskała wsparcie w związku z organizacją przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w dniach 22.08.2025 – 24.08.2025r. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Triathlonie.
W tym czasie do Pniew dotarła jeszcze jedna dobra wiadomość. Ośrodek Sportu i Rekreacji od lat organizujący Pniewską Amatorską Ligę Futsalu, otrzymał wsparcie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w wysokości 20.000,00 zł!
Partnerem w realizacji tego projektu jest Stowarzyszenie Kultury Fizycznej – Pniewska Liga Futsalu.
.jpg)

