Pożegnania nadszedł czas…
Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekają na upragnione wakacje. Dzisiaj w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolaków . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnały się dzieci, które rozpoczynały edukację jako 3-latki. Na wstępie uroczystości, po powitaniu przez panią Magdalenę Hojan wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców, przedszkolaki pożegnały starszaków prezentując program artystyczny. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni Goście docenili gromkimi brawami. Następnie burmistrz Jarosław Przewoźny pogratulował dzieciom i podziękował kadrze za cały rok. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki, a także dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego. Podobno „wszystko dobre, co się dobrze kończy”. Dlatego warto było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego.
Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy słonecznych, pogodnych, bezpiecznych i roześmianych wakacji.
Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, byście po wakacjach szczęśliwi, wypoczęci i pełni energii poszli do szkoły.



.png)