Seniorzy z wizytą w Centrum Kultury
We wtorek 17 maja 2022 r. Seniorzy DDS odwiedzili nową siedzibę Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Centrum Kultury Pniewy, mieszczącej się w dawnej „Harcówce”. W towarzystwie Pani dyrektor Joanny Superczyńskiej zapoznali się z nowoczesną salą widowiskową, sprawdzili jej akustykę oraz zwiedzili budynek. O księgozbiorach w bibliotece opowiedzieli pracownicy: Pani Natalia i Pani Ewa i równocześnie zachęciły do korzystania z wypożyczania książek. Na zakończenie spotkania przy kawce wspominaliśmy czasy dawnej świetności „Harcówki”.
Dziękujemy Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy za wspólnie spędzony czas!

