Silesia Cup 2022
W sobotę i niedzielę w Rudzie Śląskiej zespół U13 Red Dragons Pniewy uczestniczył w OgólnopolskimTurnieju Piłki Nożnej "Silesia Cup 2022”. Co ciekawe rywalizacja odbyła się zarówno w hali jak i na boisku. Młodzi chłopcy prowadzeni przez Roberta Kliszkowiaka rywalizowali z zespołami z innych województw, m. in. Śląskiego i świętokrzyskiego. W sobotnich zawodach rozgrywanych na zasadach futsalu młodzi adepci uplasowali się na 4 pozycji. W niedzielnych zmaganiach na boiskach trawiastych zajęli trzecie miejsce i w dobrych nastrojach mogli powrócić do domu. Zarząd Red Dragon dziękuje za pomoc w organizacji wyjazdu Gminie Pniewy i komisji ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych.








.png)