Słoneczna biesiada
Lato to idealny czas na wspólne spędzanie czasu i obcowania z przyrodą. Dzisiaj w jaworowym ogrodzie zorganizowaliśmy biesiadę połączoną z treningiem umiejętności spędzania czasu wolnego. Były kiełbaski z grilla, gry i zabawy zespołowe, rywalizacja sportowa i mnóstwo dobrej zabawy. Pogoda dopisała więc czas spędzony na świeżym powietrzu był prawdziwą przyjemnością.










.png)