#szczepimysiezosp Turowo
W dniu 8 sierpnia br. w Łazienkach Miejskich w Pniewach podczas Jarmarku św. Wawrzyńca druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Turowie pomagali w przeprowadzaniu szczepień przeciwko COVID-19 w ramach akcji #szczepimysiezosp. OSP w Turowie składa serdeczne podziękowania dla Centrum Medyczne „Medyk” z Pniew za umożliwienie przyłączenia się do akcji.











.png)