Szosowy Klasyk Pniewy

Dzisiaj odbył się Pierwszy Szosowy Klasyk Pniewy. Na mecie pojawiło się blisko 250 miłośników dwóch kółek. Organizatorami imprezy byli Klub Biegowo- Sportowy „Aktywnie w Pniewach” i Ultra Time-trial-timing Arkadiusz Robak. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Gminy Pniewy. Gratulujemy Wszystkim którzy stawili się na zawody i podjęli wyzwanie. Brawo!!! Wyniki pod linkiem: https://b4sportonline.pl/szosowy_klasyk_pniewy/wyniki




.png)