Trzeci obóz ORŁÓW ZAKOŃCZONY!
Kolejny już obóz sportowy za nami!
Po raz kolejny młodzież z naszego klubu przebywała na obozie sportowym w ośrodku TKKF w Sierakowie.
Pierwsze dni obozu nie rozpieszczały nas pogodą, lecz mimo to dni były pełne atrakcji.
Dzieci bawiły się i trenowały na sali gimnastycznej, siłowni, a także każda z grup obozowych wzięła udział w turnieju bowlingowym, turnieju w Fifę, jak również w grach i zabawach integracyjnych.
Gdy pogoda się poprawiła przyszedł czas na zajęcia terenowe - treningi piłkarskie na obiektach Warty Sieraków, a także aktywność na terenie obozu: turniej w tenisa stołowego, gra w dwa ognie, koszykówkę, tenisa, kometkę, siatkówkę plażową, jak i treningi na bieżni.
Każdy dzień zaczynał i kończył się uroczystym apelem, po którym odbywały się warty nocne.
Cały obóz zakończyliśmy wspólnym pieczeniem kiełbasek na ognisku.
Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniki się do organizacji obozu:
Głównemu sponsorowi: formie POSTĘP, która inwestuje swoje pieniądze w rozwój tych wspaniałych młodych ludzi
Urzędowi Miejskiemu Pniewy i panu bumistrzowi Jarosławowi Przewoźnemu
Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z panem Zenkiem Pukiem na czele
Zarządowi klubu, który robi kapitalną robotę i wkłada wiele czasu i energii, aby naszym zawodnikom niczego nie zabrakło
Opiekunom i trenerom: pani Ani i Marcie, trenerom Michałowi i Maciejowi, a także trenerowi kick boxingu Sandrowi za gościnny trening pokazowy.
Po uśmiechach dzieci widać, że warto inwestować w młodzież i robić tego typu akcje.
Jeśli chcesz dołączyć do naszej sportowej rodziny serdecznie zapraszamy!


