O motylach w wielkopolskich parkach krajobrazowych
Szanowni Państwo,
wielkimi krokami zbliża się Tydzień Liczenia Motyli w wielkopolskich parkach krajobrazowych. Pragniemy serdecznie zaprosić do zapoznania się z informacjami o kampanii, przygotowanymi wydarzeniami oraz do przyłączenia się do akcji wspólnego liczenia motyli w wielkopolskich parkach krajobrazowych.
Celem tego przedsięwzięcia jest budowanie społecznej odpowiedzialności za środowisko, w którym żyjemy, za gatunki, z którymi dzielimy przestrzeń i za zachowanie zasobów przyrodniczych. Poprzez Tydzień Liczenia Motyli chcemy także wzbudzić w społeczeństwie chęć podejmowania działań – każdy z nas może przyczynić się do ochrony przyrody, dokonując niewielkich zmian w swoim otoczeniu.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w załączniku.


