Wielkanocne śniadanie
Wielkanoc to najbardziej radosne dni w roku, które łączą w sobie zarówno przepełniony nadzieją aspekt religijny, jak i optymizm związany z początkiem wiosny. Dzisiaj domownicy Jawora wraz z burmistrzem Jarosławem Przewoźnym zasiedli do świątecznego stołu. Uroczyste śniadanie rozpoczęło się od przeczytania fragmentu Pisma Świętego i podzielenia się jajkiem. Po śniadaniu przyszedł też czas na zająca i świąteczne upominki.



.png)