Wielobój klas I-III za nami!
Dzisiaj w hali sportowo-widowiskowej w Pniewach odbył się emocjonujący wielobój sprawnościowy klas I–III, zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „PNIEWIAK”. W zawodach wzięły udział cztery drużyny: Pniewy I, Pniewy II, Nojewo oraz Chełmno. Młodzi sportowcy rywalizowali w sześciu konkurencjach, dając z siebie wszystko.
Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Szurki, który wraz z dyrektorem szkoły uroczyście otworzyli zawody i aktywnie kibicowali wszystkim uczestnikom.
Rywalizacja była niezwykle zacięta, a zawodnicy wykazali się nie tylko świetną sprawnością fizyczną, ale także duchem fair play i ogromnym zaangażowaniem. Publiczność nie zawiodła – głośne i serdeczne wsparcie kibiców dodawało młodym sportowcom energii do walki.
Najlepszą drużyną tegorocznych zmagań okazała się ekipa z Pniew I, która zdobyła pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium stanęła drużyna Pniewy II, trzecie miejsce przypadło reprezentacji Nojewa, a czwarte – drużynie z Chełmna.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników! Wasza wytrwałość, entuzjazm i sportowe serce są godne podziwu. Jesteście prawdziwymi bohaterami tych zawodów!
Już teraz zapraszamy na kolejne edycje wieloboju. Do zobaczenia!



