Wiosennych porządków ciąg dalszy
W środę 18 kwietnia 2022 r. Straż Miejska w Pniewach, na zlecenie zarządcy drogi, odholowała kolejny samochód, który od dłuższego już czasu szpecił miasto.
Jeśli właściciel nie odbierze zabezpieczonej Toyoty, to po sześciu miesiącach władztwo nad autem przejmie Gmina Pniewy. Następnym krokiem będzie złomowanie i wyrejestrowanie pojazdu.
Informujemy, że kontrole miasta i gminy pod względem porzuconych aut będą prowadzone systematycznie.






.png)