Wyjazd do kina
Po wakacyjnej przerwie podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy "Jawor" wybrali się do kina w Szamotułach na film pt.: "Republika dzieci". Dla niektórych z uczestników była to pierwsza w życiu wizyta w kinie. Po seansie udali się na krótki spacer po starówce, aby zakończyć wyprawę w kawiarni przy pysznym deserze i kawie.




.png)