Spartakiada klas I do III
Dzisiaj w hali sportowo-widowiskowej w Pniewach odbył się wielobój sprawnościowy klas I-III organizowany przez UKS „PNIEWIAK”. W zawodach udział wzięły 4 drużyny: Pniewy 1, Pniewy 2, Nojewo i Chełmno. Drużyny rywalizowały w 6 konkurencjach.
Najsprawniejszą drużyną w tym roku okazała się drużyna Pniewy II z dorobkiem 22 pkt, za nią uplasowały się Pniewy I 17 pkt. Dalsze miejsca zajęły odpowiednio reprezentacje Nojewa 14 pkt i Chełmno 11 pkt.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny.



.png)