Urząd Miiejski Pniewy
Powróć do: SPRAWY URZĘDOWE

RADA MIEJSKA PNIEWY

 

 

 

 

 

RADNI RADY MIEJSKIEJ PNIEWY

 

KADENCJA 2024 – 2029

 

 

 

 

 

1. Szymon Kowalewicz, Pniewy

Okręg wyborczy I: Akacjowa, Bukowa, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Halluin, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa, Klonowa, Kościerska, Lipowa, Modrzewiowa, Oba, Radkowska, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa

Adres do korespondencji: Pniewy, Os. Wyzwolenia 49, tel. 502082929, mail: kowalewicz@o2.pl

Kowalewicz 

 

 

2. Tomasz Fliger, Pniewy

Okręg wyborczy nr II: Jasna, Konińska, Kopernika, Łukasiewicza, Miła, Okrężna, Osiedle Wyzwolenia, Poznańska bez nr 1,2,3,4,6,8,8A, Promienista, Spokojna, Sportowa, Tęczowa

Adres do korespondencji: Pniewy, ul. Konińska 6/9 tel. 601855996, mail: tomekfli@wp.pl

Tomasz Fliger

 

 

3. Monika Świerkowska, Pniewy

Okręg wyborczy III: Cicha, Pogodna, Radosna, Słoneczna, Spacerowa bez nr: 17, 18, 19, 20

Adres do korespondencji: Pniewy, ul. Strzelecka 20d, tel. 501572696, mail: aura.monika.swierkowska@gmail.com

Świerkowska

 

 

4. Karol Pściuk, Pniewy

Okręg wyborczy IV: Azaliowa, Fiołkowa, Frezjowa, Gerberowa, Hiacyntowa, Irysowa, Konwaliowa, Krokusowa, Ks. Mariana Maciejewskiego, Lawendowa, Leśna, Liliowa Łubinowa, Piastowska, Polna, Różana, Sasankowa, Słonecznikowa, Słowiańska, Stokrotkowa, Tulipanowa, Wiśniowa, Wroniecka, Wspólna, Żonkilowa

Adres do korespondencji: Pniewy, Słowiańska 6 , tel. 609027201 , mail: k_psciuk@poczta.onet.pl

Pściuk

 

 

5.   Prętki Paweł, Pniewy - PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ

Okręg wyborczy nr V : Dr W. Felickiego, Dworcowa, Łąkowa, Międzychodzka, Młyńska, Pocztowa, Poznańska nr: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8A, Spichrzowa, Targowa, Poziomkowa

Adres do korespondencji: ul. Spichrzowa 11, 62-045 Pniewy, tel. 667-011-671, mail: pawelwladek61@wp.pl

Prętki

  

 

6. Siminiak Jacek, Pniewy,

 Okręg wyborczy nr VI : Jakubowska, Krótka, Spacerowa nr: 17, 18,19, 20, Strzelecka bez bloków nr 10A, 10B, 10C, Turowska, Zielona

Adres do korespondencji: ul. Gerberowa 3, 62-045 Pniewy, tel. 606-137-570, mail: jacek.siminiak@gmail.com

 

 

7. Magdalena Konieczna, Pniewy

Okręg wyborczy VII: Konopnickiej, Kraszewskiego, Lwówecka, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Zamorska

Adres do korespondencji: Pniewy, H. Sienkiewcza 7A, tel.607547468,  mail: magdapniewy@o2.pl

Konieczna

 

8.   Krawczyk Szymon, Pniewy

 Okręg wyborczy nr VIII : Adama Mickiewicza, Gen. Józefa Hallera, Grobla, Kowalska, Ogrodowa, Powstańców Wielkopolskich, Strzelecka bloki nr: 10A, 10B, 10C, Szkolna, Świętego Floriana, Wolności

Adres do korespondencji: ul. Św. Ducha 2, 62-045 Pniewy, tel. 603-966-583, mail: simon2-80@o2.pl

 Szymon Krawczyk 

 

 

 9.   Matuszak Krzysztof, Pniewy - WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ

Okręg wyborczy nr IX : 

Jeziorna, Kapłańska, Nowa, Prosta, Rynek, Środkowa, św. Ducha, św. Urszuli Ledóchowskiej, św. Wawrzyńca, Wodna

Adres do korespondencji: Urząd Miejski Pniewy, ul. Dworcowa 37, 62-045 Pniewy, tel. 661-992-234, mail: krzysztof.matuszak@pniewy.wlkp.pl

 

 

 

10.   Wiśniewska Jolanta, Orliczko

Okręg wyborczy nr X : Nojewo, Nosalewo, Orliczko, Podborowo, Zajączkowo

Adres do korespondencji: 62-045 Pniewy, ul. Hiacyntowa 14G email: jola650914@interia.pl telefon: 605-414-972

Wiśniewska J

 

 

11. Kamil Pogorzelczyk, Dęborzyce

Okręg wyborczy XI: Buszewo, Dęborzyce, Kikowo, Psarskie

Adres do korespondencji: Dęborzyce 25, tel. 667-845-566 , mail: kamilpogorzelczyk@wp.pl

Pogorzelczyk

 

 

12.   Piechocki Jacek, Lubosinek

Okręg wyborczy nr XII : Buszewko, Dębina, Lubosina, Lubosinek, Przystanki, Szymanowo

Adres do korespondencji: Lubosinek 2, 62-045 Pniewy, tel. 668-158-055, kyce@wp.pl

Piechocki

 

 

13.   Drgas Zbigniew, Chełmno

Okręg wyborczy nr XIII : Chełmno, Jakubowo, Koszanowo

Adres do korespondencji: Chełmno 36, email: zbigniewdrgas@wp.pl

Drgas

 

 

14. Bernadeta Werner, Pniewy

Okręg wyborczy XIV: Berdychowo, Dąbrowa, Lubocześnica, Turowo, Zamorze

Adres do korespondencji: Pniewy ul. Jeziorna 9, tel. 698638979, mail: bernadetawerner.pniewy@poczta.onet.pl

Werner

 

 

15. Maciej Ratajczak, Podpniewki

Okręg wyborczy XV: Karmin, Konin, Konin-Huby, Koninek, Podpniewki, Psarce, Psarki, Rudka

Adres do korespondencji: Podpniewki 20D, 62-045 Pniewy, mail: m.rat24@wp.pl , tel. 663536497

Ratajczak