70-lecie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Wrzos"
W dniu 18 czerwca działkowcy z Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Wrzos” świętowali jubileusz 70-lecia powstania ROD. Uroczystości rozpoczęły się od wspólnej mszy świętej w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela. Na zaproszenie Zarządu ROD na uroczystość przybyli rodziny, znajomi działkowców oraz zaproszeni goście. Wspólnym przemarszem do Łazienek Miejskich rozpoczęto drugą część obchodów. Po uroczystym powitaniu oraz wręczeniu wyróżnień nastąpiła część artystyczna, która uświetniła całość spotkania.



.png)